Zwiększ pewność siebie – zadbaj o dłonie!

Ideałów nie ma. Od tego należałoby zacząć. Nawet jeśli wydaje nam się, że koleżanka czy sąsiadka mają idealną cerę, piękne dłonie i wspaniałą figurę, to pamiętajmy, że to tylko nasze wyobrażenie. Tak jesteśmy skonstruowani, że każdy z nas ma zarówno zalety, jak i wady. Zamiast więc myśleć o innych, warto skupić się na sobie i zadbać o siebie. Wtedy na pewno nasze samopoczucie będzie zdecydowanie lepsze.

O dbaniu o swój wygląd można rozpisywać się w nieskończoność. My jednak skupimy się dziś na dłoniach, bo są one tą częścią ciała, na którą zwraca się szczególną uwagę. Można mieć wykonany ładny makijaż, ale jeśli dłonie są zaniedbane, czar może bardzo szybko prysnąć.

Sposobów pielęgnacji dłoni jest wiele. Od tych poprawiających kondycję skóry dłoni, jak zabiegi parafinowe, maski, kremy czy peelingi, po masaże. Podstawą pielęgnacji jest jednak skrócenie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu i usunięcie skórek. Wtedy można pomyśleć o stylizacji paznokci.

Dziś prezentujemy Wam przeróżne stylizacje paznokci, które wykonujemy w naszym salonie.

Opcji jest wiele:
– utwardzenie naturalnych paznokci żelem przejrzystym bądź z kolorem lub frenchem,
– przedłużanie paznokci żelem przejrzystym bądź z kolorem lub frenchem,
– manicure lakiero-żelami Luxio.

Warto się skusić na profesjonalny zabieg, paznokcie będą wyglądały naturalne i lekko. Pozwoli Ci to również zaoszczędzi czas, który spędzasz na manicure tradycyjnymi lakierami i przez 3-5 tygodni będziesz mogła cieszyć się świetnym wyglądem dłoni.

Tradycyjnie w swojej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze jakościowo kosmetyki marki Akzentz, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem. Szczególną uwagę warto zwrócić na lakiero-żele Luxio, które występują w całej palecie barw. Dzięki nim stylizacja przetrwa tygodnie bez odpryskiwania, złamań podpowietrzeń. Stylizacje przy użyciu specjalistycznych preparatów to sama przyjemność, a efektami warto się pochwalić, sam zobaczcie:

Lakiero-żele Luxio-kolor Vixen

Lakiero-żele Luxio-kolor Vixen

 

Stylizacja-French-paznokcie-przedłużone-na-formie

Stylizacja-French-paznokcie-przedłużone-na-formie

 

Stylizacja żelami klasycznymi French na naturalnej płytce

Stylizacja żelami klasycznymi French na naturalnej płytce

Paznokcie utwardzone żelem klasycznym - kolor Tango Luxio

Paznokcie utwardzone żelem klasycznym – kolor Tango Luxio