Dlaczego warto

Dlaczego warto?

Nie tylko dlatego, żeby na tym zarobić. Choć realne, wymierne korzyści finansowe pojawią się bardzo szybko po zakończeniu szkoleń.

Przede wszystkim dlatego, żeby zostać prawdziwym mistrzem w swoim fachu. I żeby zdobyć renomę osoby, która o stylizacji rzęs i paznokci nie tylko wie wszystko, ale przede wszystkim potrafi kreatywnie i z wyjątkową maestrią wykorzystać nowo zdobyte umiejętności.

Nasze szkolenie jest więc formą inwestycji.

Co ważne, jak już wspomnieliśmy, inwestycja ta zwraca się wyjątkowo szybko i z naddatkiem.

 Czytaj dalej, jeśli…

  • prowadzisz gabinet kosmetyczny lub salon piękności
  • chcesz otworzyć tego typu placówkę w swoim mieście
  • jesteś pracownicą salonu kosmetycznego

Na co kładziemy nacisk podczas szkoleń?

Nasze motto to „szybkość i jakość”.

Dzięki nam nauczysz się wykonywać stylizacje paznokci w czasie od 40 minut w górę. Czyli wielokrotnie szybciej, niż dzieje się to w innych salonach kosmetycznych.

Szybkość i jakość. A nie tylko jedno z nich. To jest to, czym zaskoczysz swoją konkurencję.

Nauczymy cię, jak osiągnąć stan, w którym szybkość i jakość przychodzą zupełnie naturalnie.

Co nas wyróżnia?

 

Doświadczenie

Przede wszystkim ogromne doświadczenie. To coś, czego nie da się wypracować z dnia na dzień. Jest ono dlatego tak cenne, ponieważ stoi za nim praktycznie 20 lat ciężkiej pracy.

Innymi słowy, niektórych naszych klientek nie było jeszcze na świecie, kiedy my już zdobywaliśmy pierwsze szlify w branży kosmetycznej.

Jeśli więc podczas szkoleń zwrócimy Ci na coś uwagę, to dlatego, że doskonale wiemy, że dany problem ma praktyczne znaczenie.

Preferowany styl: naturalne piękno

Uważamy, że tajemnica sukcesu tkwi w prostocie i naturalności. Dlatego uczymy wykonywania stylizacji urzekających dyskretną elegancją, klasyczną formą, ponadczasowym pięknem.

Wierzymy, że właśnie takie paznokcie są prawdziwą ozdobą kobiety. Perfekcyjnie zadbane, emanujące świeżością i uwodzące młodzieńczą niewinnością.

Obsługa posprzedażowa

Bardzo często różne szkolenia kończą się tak, że kursant zostaje pozostawiony sam sobie. Z całą masą pytań, wątpliwości i ogromnym mętlikiem w głowie.

U nas jest inaczej.

Po szkoleniu zapewniamy wszystkim możliwość darmowych konsultacji. I to w dowolnym wymiarze czasu. Dlaczego? Ponieważ zależy nam na tym, by nasi uczniowie opanowali technikę w mistrzowskim stopniu. To bowiem oni już wkrótce będą naszą wizytówką.

Będą najlepszymi ambasadorami naszej marki.

Dlaczego my?

Bo mamy 21 lat doświadczenia w branży.

Bo 12 lat pracowaliśmy nad formułą szkoleń, które nie tylko uczą, ale przede wszystkim otwierają przed kursantami nowe horyzonty. Tyle czasu zajęło nam stworzenie zajęć, jakich w Polsce nigdy nie było.

Bo jesteśmy perfekcjonistami. Dlatego od dwóch lat pracujemy nad własnym produktem: żelem do utwardzania paznokci. Nie byliśmy zadowoleni z istniejącej oferty tego rodzaju kosmetyków. Postanowiliśmy więc stworzyć swój, zupełnie od zera. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń.

Bo świetnie orientujemy się w naszej branży. Doskonale wiemy, co jest ważne w tej dziedzinie, na co musisz zwrócić uwagę, a gdzie znajdują się pułapki i niebezpieczeństwa.

Bo jesteśmy na bieżąco z trendami w branży.

Co możesz zyskać, dzięki współpracy z nami?

Koniec końców i tak zawsze chodzi o pieniądze.

Co więc można zyskać dzięki naszym szkoleniom?

Po pierwsze, nauczysz się technik, dzięki którym wykonasz usługę o wiele szybciej i perfekcyjniej, niż robi to konkurencja. W efekcie – dzienna liczba obsługiwanych przez Ciebie klientów – wyraźnie wzrośnie.

Po drugie, dowiesz się, czego potrzebują Twoi klienci. Dzięki naszemu 20-letniemu doświadczeniu zebraliśmy mnóstwo informacji na ten temat. Podzielimy się z Tobą tą właśnie wiedzą.

Po trzecie, poczujesz moc inspiracji. Nauka nowych umiejętności sprawi, że jeszcze bardziej pokochasz swoją pracę. Wejście na ścieżkę mistrzostwa sprawi Ci nieprawdopodobnie dużo frajdy.

I wreszcie po czwarte, nauczysz się wykonywać stylizacje, które zachwycą klientów swoją ponadczasową, klasyczną elegancją. Nauczysz się, czym jest styl naturalny i dlaczego do niego należy przyszłość. Osiągniesz tym samym poziom rzadko spotykany w tej branży.

Zobacz szczegółowy plan oraz cennik naszych szkoleń.