Nina Gajewska – Szkolenia kosmetyczne

nina gajewska boleslavia
Pracuję w branży Beauty od 21 lat. Ciągle stawiam sobie nowe wyzwania, ciągle się uczę, poszukuję nowych rozwiązań. Cały czas chcę czegoś nowego, lepszego, co sprawi, że mogę rozwinąć się jeszcze bardziej. Dzięki temu mogę Ci pomóc w dopracowaniu technik w stylizacji paznokci do perfekcji.
Przygotuję Cię kompleksowo do zawodu. Swoją firmę traktuję nie tylko jako punkt usługowy, jako szkołę, ale także jako biznes, co również dostarcza wielu emocji związanych z rozwojem. I tego Cię nauczę.
Po ponad dwóch dekadach podejście do biznesu bardzo się zmieniało, nie można tego ignorować, bo nawet nie zauważymy kiedy zaczniemy się cofać.
Na początku mojej przygody w tej branży prowadzenie małego salonu usługowego nie było trudne. Teraz musimy znać podstawowe zasady prowadzenia działalności gospodarczej, jak i podejmować się współpracy z firmami, które mogą nas wspierać w rozwoju ????
W przeciągu tych 21 lat nie szczędziłam czasu ani pieniędzy na szkolenia. To, że nauczymy się zawodu najlepiej jak potrafimy, nie będzie nam procentowało przez całe życie, ponieważ branża dynamicznie się zmienia, wprowadza w życie wiele nowych technik, nowych produktów, musimy być na bieżąco.
Szkoliłam się w Kanadzie, gdzie rozpoczęła się moja pasja do pracy z frezarka, jak i wieloletnia, zażyła znajomość z ówczesną edukatorką Akzezntz Anną Lajourdie, od której się wtedy uczyłam. W Hiszpanii zdawałam egzamin instruktorski z zakresu stylizacji paznokci. Dwukrotnie szkoliłam się w Wiedniu, tam miałam szkolenia oraz egzamin instruktorski z zakresu stylizacji rzęs. Brałam udział w wielu szkoleniach w Polsce, kilka razy do roku brałam udział w targach, pokazach, uczęszczałam na wykłady branżowe. Jako Edukator kanadyjskiej firmy, przygotowywałam w Salonikach Greckich szkoleniowców do pracy żelami Akzentz.
Przez cały ten czas prowadziłam szkołę stylizacji paznokci i rzęs w siedzibie mojej firmy. Uczyłam innych nie przestając praktykować. Postanowiłam, ze nauczę osoby wkraczające w ten zawód prawdziwej pracy w salonie. Żeby to osiągnąć, nie mogłam zaprzestać pracy z klientkami, mimo że ciężko to fizycznie połączyć. Staram się jednak cały czas to robić. Jak inaczej mogłabym przekazać jak w praktyce zorganizować pracę? Jak nauczyć szybko pracować? Skąd miałabym wiedzieć jakie narzędzia ułatwiają nam pracę? Jak polecić wygodny sprzęt, nie pracując na co dzień z klientkami?
Zawsze byłam szybka w pracy i myślałam technicznie. Klientki zaczęły to bardzo zauważać i cieszyć się z wyjątkowo szybko wykonanej usługi, bo jeszcze zdążą zrobić i to i tamto. A ja za to więcej zarabiałam, bo w ciągu jednego dnia mogłam wykonać 2x więcej stylizacji, niż większość koleżanek po fachu. Wszyscy szczęśliwi ????
Popchnęło mnie to do wyspecjalizowania się w szybkiej pracy, przy zachowaniu najwyższej jakości i stworzenia unikatowej techniki pt „Szybkość i Jakość”. Liczyłam dosłownie każdy ruch pilnikiem, jakie czynności musimy wykonać, a jakie są zupełnie zbędne i wydłużają nam czas, nic nie wnosząc dla jakości wykonania.
Szkolenia z zakresu stylizacji paznokci prowadzę od 14 lat, a warsztaty „Szybkość i Jakość” doskonalę od 12. W dniu dzisiejszym jestem nie tylko autorką i posiadaczką tej autorskiej techniki, ale co równie ważne, nauczyłam się uczyć, tak by być zrozumianą. I żeby technika była łatwa do skopiowania w salonach moich kursantek. Pozwoliła mi na to praktyka w nauczaniu, jak i ogromna chęć pomocy stylistkom borykającym się z codziennymi problemami. Wiele absolwentek mojej szkoły są aktualnie znanymi edukatorkami.
szkolenia nina gajewska boleslavia university
Cała ta droga zmierzać musiała do jednego – stworzenia własnych żeli do paznokci. Pracowałam nad nimi 3 lata, po to, by powstał produkt idealny do technik skracających czas pracy. Żele te są tak skonstruowane, żeby totalnie pomóc w skracaniu czasu pracy. Dzieje się tak dlatego, że:
– po pierwsze nie są za gęste, żeby szybko się nakładały, poprzez idealne poziomowanie się
– po drugie nie są za rzadkie, dzięki czemu nie rozlewają się w kierunku skórek
– po trzecie są trwałe, mocne, ale miękkie w piłowaniu, dzięki czemu przy odnowie/dopełnieniu, na ściągnięcie materiału potrzebujemy tylko 7 minut.
Zapraszam do umówienia się na moje szkolenia.