Wyjątkowy zabieg dla zmęczonej skóry

Tysiące zadań do wykonania, przebywanie w pomieszczeniach, niewystarczająca ilość snu… taki tryb życia odbija się na naszym zdrowiu oraz wyglądzie. Trudno w dzisiejszych czasach wyraźnie zwolnić tempo, ale można pomyśleć o różnych zabiegach przywracających blask naszej skórze. My dziś prezentujemy wyjątkowy zabieg regeneracyjny Luxuslashes na bazie komórek macierzystych z jabłoni.

Jabłoń w kosmetologii

Jabłoń  – najbardziej popularne drzewo owocowe, które daje pyszne owoce. Coraz częściej naturalne przysmaki wykorzystywane są również w kosmetologii. Zabieg regeneracyjny Luxuslashes na bazie komórek macierzystych z jabłoni jest idealny dla skór zmęczonych. Dzięki rewolucyjnemu składnikowi uzyskanemu z ekstraktu ze starej, szwajcarskiej jabłoni w bezprecedensowy sposób wzmacnia odporność skóry przed szkodliwym wpływem środowiska, stymuluje odbudowę nowych komórek i przedłuża żywotność starych komórek skóry.

Jak to działa?

Otóż komórki macierzyste pochodzące z owocu wchodzą w reakcje z komórkami macierzystymi skóry i w ten sposób eliminują zmarszczki i odmładzają skórę. Olej jojoba sprawia, że skóra jest miękka i gładka, natomiast witamina E, znana jako przeciwutleniacz, chroni ją przed wolnymi rodnikami. Koenzym Q10 aktywuje z kolei komórki skóry i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Zabieg krok po kroku

Sam zabieg rozpoczynamy od demakijażu twarzy. Po nim przychodzi kolej na dokładną analizę stanu skóry oraz porady kosmetyczne dotyczące prawidłowej pielęgnacji skóry w warunkach domowych. Najprzyjemniejszą częścią zabiegu jest oczywiście masaż twarzy, który poprawia krążenie, odprowadza nadmiar limfy, redukuje opuchliznę, ale też niesamowicie odpręża i pozwala pozbyć się towarzyszących nam napięć. Kolejnym etapem zabiegu jest wtłoczenie w głąb skóry aktywnych składników zawartych w serum oraz nałożenie maski. To prawdziwe bogactwo dla naszej skóry!

Co ciekawe – ten zabieg jest odpowiedni również dla osób, które przedłużają rzęsy. Składniki zawarte w produktach Luxuslashes nie rozpuszczają kleju, tak więc można się całkowicie zrelaksować i o nic nie martwić.

Zapraszamy do naszego salonu!