Stylizacje rzęs Foconyes dla nowoczesnej kobiety

Nowoczesna kobieta to zadbana kobieta! Niestety przy tak szybkim tempie życia i tylu obowiązkach nie zawsze starcza czasu na pielęgnację i dopieszczanie swojej urody. Są jednak sposoby, by wyglądać dobrze każdego dnia bez spędzania wielu godzin w łazience.

Jednym z takich magicznych sposobów jest stylizacja rzęs. Jej efekty w dużej mierze zależą jednak od umiejętności stylistki oraz różnorodności produktów. Wiele gabinetów pracuje tylko na jednym wygięciu rzęs, jednej grubości i zaledwie trzech długościach. Trudno w takim przypadku oczekiwać dopasowania stylizacji do potrzeb klientki.

Przy stylizacji rzęs nie ma miejsca na szablonowość. Każda klientka powinna być traktowana indywidualnie, a stylizacja musi być dobrana zarówno do oczekiwań, jak i stanu naturalnych rzęs. Są Panie, które nie chcą mieć bardzo zagęszczonych rzęs, więc proponujemy delikatne i cienkie rzęsy. Paniom, które noszą okulary albo mają krótkie i słabe rzęsy, musimy przykleić taką długość rzęs, która nie będzie im przeszkadzać, a tym bardziej obciążać zbyt krótkich rzęs naturalnych. Kobiety z mocno podkręconymi rzęsami powinny mieć raczej rzęsy o mniejszym skręcie, a te, których rzęsy rosną w dół, muszą mieć je uniesione.

Dość dużą barierą przy stylizacji rzęs jest mała ilość rzęs naturalnych. Ale i na to mamy rozwiązanie! Wtedy zagęszczamy rzęsy metodą Foconyes. Tutaj stawia się na ilość rzęs – do naturalnej rzęsy można przykleić nawet 6 rzęs syntetycznych! Rzęsy są tak delikatne i cienkie, jak włos, więc nie obciążają tych naturalnych. Dzięki temu Panie, których natura nie obdarzyła gęstymi rzęsami także mogą cieszyć się piękną stylizacją – z efektem naturalnym, maskary, a nawet teatralnym.

Efekt naturalny

Efekt naturalny

Efekt maskary

Efekt maskary

Efekt teatralny

Efekt teatralny