O stopy dbajmy nie tylko latem

Kiedy wszystko rozkwita wokół i temperatura powietrza jest coraz wyższa, my także mamy większą ochotę zadbać o siebie. Kiedy przychodzi jesień i zima, najchętniej schowałybyśmy się pod ciepły koc i okryły ciepłymi ubraniami. Wtedy też wiele z nas zapomina o dbaniu o stopy. A przecież powinnyśmy myśleć o nich przez cały rok – zarówno dla swojego zdrowia, jak i dobrego samopoczucia!

Stopy – od nich zależy komfort chodzenia

Codziennie pokonujemy masę kroków, dlatego stopy zasługują na naszą uwagę właściwie cały czas. Wystarczą proste, ale regularnie wykonywane czynności, a także od czasu do czasu specjalistyczne zabiegi, by chodziło nam się lekko i przyjemnie, a nasze stopy były po prostu zadbane – każdego dnia roku!

Spa pedicure – przyjemność dla stóp

Stopy niosą nas przez całe nasze życie, więc warto zafundować im raz na jakiś czas profesjonalny pedicure, polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka oraz opracowaniu paznokci. Będą one wyglądały jeszcze lepiej, jeśli skusimy się na stylizację paznokci lakiero-żelami Luxio. Paleta kolorów jest naprawdę bogata, więc każda z Pań znajdzie coś dla siebie! Zwieńczeniem proponowanego przez nas zabiegu jest relaksacyjny peeling oraz masaż stóp, który odpręża, uspokaja i jest z pewnością cudownym sposobem na relaks.

Codzienna pielęgnacja

Dobrze wykonany pedicure w salonie kosmetycznym sprawi, że same nie będziemy musiały poświęcać zbyt wiele czasu na pielęgnację. Nie możemy jednak zapominać o codziennym nakładaniu na noc kremu do stóp. Można połączyć tę czynność z krótkim masażem. Na pewno przyda się po całym dniu biegania.

Wypielęgnowane i zdrowe stopy to podstawa naszego komfortu. Dbajmy o nie na co dzień i rozpieszczajmy je! W końcu każdego dnia  bardzo je obciążamy.

Zapraszamy do naszego salonu!