Makijaż do pracy to podstawa!

Poranki… mogłyby trwać dłużej. Wstajesz i tyle rzeczy masz już do zrobienia, a przecież nie możesz spóźnić się do pracy! Dobry makijaż? Nie ma czasu… Pakujesz w pośpiechu rzeczy do torebki, zakładasz płaszcz i biegniesz do pracy! Mamy dla Ciebie radę: wstań kilka minut wcześniej i przeznacz je na subtelny makijaż. To naprawdę nie jest trudne!

Niezależnie od tego, gdzie pracujesz i jakie jest Twoje stanowisko, delikatny makijaż jest wręcz niezbędny. Dzięki niemu będziesz wyglądać świeżo cały dzień, co też pozwoli ci się czuć komfortowo. Najważniejsza rzecz, o jakiej trzeba pamiętać, zabierając się za makijaż do pracy to: umiar! O czym pamiętać?

Zdrowo wyglądająca cera

Zadbana twarz to prawdziwy skarb. Nie trzeba wielu kosmetyków, bo nie ma też potrzeby tuszowanie wielu niedogodności. Wystarczy lekko przypudrować cerę, aby uniknąć błyszczenia. Jeśli mamy jakieś nierówności albo kolor naszej skóry nie jest zadowalający, wtedy skorzystajmy z kryjącego podkładu. Pamiętajmy jednak, że zawsze powinnyśmy wyglądać bardzo naturalnie i estetycznie. Dlatego nie przesadzajmy z nadmiarem kosmetyków. Jest jeszcze jeden kosmetyk, o którym nie można zapomnieć – róż. Rozpromieni naszą twarz i cera będzie wyglądała na zdrowszą.

Piękne oczy

Przede wszystkim powinnyśmy pamiętać o starannym wytuszowaniu rzęs, bo to podstawa makijaży oczu. Na tym właściwie można poprzestać, choć oczywiście możemy użyć kredki, by jeszcze bardziej podkreślić oczy. Jeśli korzystamy z cieni, to tylko bardzo subtelnych, bo wtedy oczy wyglądają świeżo, co akurat przy wielu męczących czasem zadaniach w pracy ma znaczenie. Świetną propozycją pozwalającą przede wszystkim zaoszczędzić czas, jest stylizacja rzęs produktami marki Luxuslashes, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową trwałością oraz wysoką jakością.

Delikatne usta

Mocną czerwień zostaw sobie na romantyczne wieczory. Wykonując makijaż do pracy kieruj się przede wszystkim naturalnością. Wystarczy błyszczyk, by usta już wyglądały dobrze. Zrezygnuj koniecznie z błyszczyków brokatowych, bo one też nadają się na inne okazje.
Wystarczy poświęcić naprawdę chwilę, aby nasza twarz wyglądała świeżo i promiennie w pracy. Zachęcamy do dbania o siebie na co dzień, a paniom, które mimo wszystko nie są w stanie wstać parę minut wcześniej, polecamy właśnie takie rozwiązanie, jak przedłużone rzęsy. Wtedy tylko zostaje lekkie przypudrowanie twarzy i błyszczyk i można ruszać do pracy.

makijaż do pracy