Jak ułatwić sobie pracę przy stylizacji paznokci?

Ma być profesjonalnie, ale przy tym wygodnie i tak szybko, jak to tylko możliwe. Mowa o stylizacji paznokci. Dziś piszemy o sposobach ułatwienia sobie pracy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usługi.

Podstawą jest czynne uczestnictwo w wartościowym szkoleniu pod okiem profesjonalnych edukatorek. Można oczywiście w życiu być samoukiem, ale jeśli chce się osiągnąć w danej dziedzinie naprawdę dobre rezultaty, warto posłuchać, przypatrzeć się i popracować z osobami, które posiadają duże doświadczenie w tym, co robią.

Na szkoleniu powinno się zdobyć wiedzę na temat budowy oraz wzrostu paznokci. Ważne jest też poznanie zasad higieny w gabinecie kosmetycznym, a także pokazanie prawidłowo wykonanego manicure’u, które nada dłoniom ładnego wyglądu i będzie stanowiło świetną bazę dla stylizacji paznokci.

Wybierając firmę szkoleniową koniecznie dowiedzmy się, jak długo trwa kurs i jakie umiejętności na nim zdobędziemy. Po odbyciu podstawowego szkolenia pamiętajmy o nieustannym doszkalaniu się – człowiek przecież uczy się przez całe życie. Korzystajmy z warsztatów doszkalających, a także z możliwości dodatkowych konsultacji ze swoimi edukatorkami.

A gdy już jesteśmy wyszkolone, to warto korzystać z produktów, które ułatwią nam codzienną pracę stylizacyjną. Wybrałyśmy trzy topowe produkty. Oto one:

Frezarka Erica MT20

 

Idealna frezarka do opracowania paznokcia od A do Z. Jedną z zalet Erica MT20 jest tzw. micro-motor, który pozwala na utrzymywanie stałych obrotów. Nawet na najniższych obrotach frezarka nie zwalnia  i nie zatrzymuje się podczas pracy. Dzięki temu jest wygodna można bezpiecznie jej używać do matowienia naturalnej płytki paznokcia.

 

Lampa LED

Lampa LED Akzentz szybko i skutecznie utwardza żele LED. Główne jej zalety to: łatwa do usunięcia magnetyczna tacka dla bezproblemowej dezynfekcji, ergonomiczna i kompaktowa konstrukcja, powłoka wykonana z tworzywa odpornego na uszkodzenia z acetonu i korozję, 3 zaprogramowane liczniki czasu (05, 20, 30, sekund) oraz automatyczny system włączania i wyłączania. Warto zainwestować w dobrej jakości lampę LED, bo zyskujemy gwarancję wydajności na całe lata i nie będziemy musiały wymieniać żarówek tak, jak w przypadku tradycyjnych lamp.

Pędzelki

3D_Art_06

Podstawowymi i bezwzględnie koniecznymi produktami bez wątpienia są pędzelki. Bez nich stylizacja paznokci nie miała by racji bytu. Tym bardziej ważne jest aby nasze narzędzie pracy było wysokiej jakości, wtedy przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji jeden pędzelek będzie nam służył przez lata.

 

Przyjemnej pracy życzymy!