Vouchery dla osób prywatnych

 

Vouchery dla osób prywatnych

Zakupienie udanego i trafionego prezentu jest nie lada sukcesem, a bony upominkowy to doskonały prezent na każdą okazję, dobrany na miarę potrzeb bliskiej ci osoby.

Nie zawsze idealnie znamy potrzeby osoby, którą chcemy obdarować, w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie bon
upominkowy na określoną przez Ciebie kwotę. Obdarowany może go samodzielnie zaprojektować i dokonać wyboru poszczególnych zabiegów (w ramach wykupionej kwoty). Jeżeli znasz potrzeby pielęgnacyjne bliskiej ci osoby, możesz kupić bon na konkretny zabieg. Nasza oferta zabiegowa jest niezwykle obszerna i skomponowana tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

W naszym salonie istnieje również możliwość zakupienia prezentu w  postaci indywidualnie dobranego kosmetyku pielęgnacyjnego.

Zamów voucher z wysyłką

Zamów atrakcyjny graficznie voucher, który wyślemy na wskazany przez Ciebie adres. W poniższym polu wpisz wartość vouchera, który chcesz zakupić. Do kwoty tej doliczymy 10zł, które jest opłatą za kuriera. Za pomocą poniższego formularza zamówisz i opłacisz voucher dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby.
Kup voucher z odbiorem osobistym

Kup voucher i odbierz go u nas na miejscu lub przekaż go w salonie bliskiej Ci osobie. Za pomocą poniższego formularza zakupisz i opłacisz voucher podarunkowy na wybraną przez Ciebie kwotę.REGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERÓW

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl