Stylizacja brwi i rzęs

TAJEMNICA WDZIĘKU

przedłłużanie rzęs zabieg bolesławiec boleslavia
 • Budzisz się piękna

  Gotowa od razu na nieoczekiwane wyjście, którego nie było w planach.

 • Spojrzenie pełne blasku

  Możliwość wyboru różnych objętości rzęs, które nadadzą Twojemu spojrzeniu uroku.

 • Pogoda nie straszna

  Sztuczne rzęsy radzą sobie we wszystkich warunkach atmosferycznych.

 • Oszczędność czasu

  Możesz cieszyć się pięknym spojrzeniem bez spędzania godzin w łazience.

 

przedłużone rzęsy

metoda wolumetryczna przedluzanie rzes

 

 

Profesjonalne przedłużanie rzęs w Bolesławcu

Nowoczesny sposób na odmianę wyglądu, niezaprzeczalne ułatwienie w kreowaniu codziennego makijażu oraz wygoda – wszystkie te aspekty spełnia przedłużanie rzęs, wykonywane w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg na rzęsach, na czym on polega i jakie efekty daje?

Stylizacja rzęs w specjalistycznym gabinecie – jak przebiega przedłużanie?

Przedłużanie rzęs w Bolesławcu oferuje salon, którego specjalizacją jest dbałość o wygląd klientek, ich dobre samopoczucie i satysfakcję z realizowanych zabiegów. Chcąc osiągnąć zachwycające rezultaty przedłużania rzęs, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy znają najlepsze i bezpieczne metody przeprowadzania tego zabiegu.

Rzęsy przedłużane są przy użyciu ich syntetycznych odpowiedników, które współcześnie nie odbiegają swoją estetyką od naturalnych rzęs. Doklejając rzęsy można zagęścić i przyciemnić te naturalne, uzyskać niesamowitą głębię spojrzenia oraz optycznie powiększyć oko. Efekty uzależnione są od sposobu doklejania – bardzo ważne są umiejętności osoby, przeprowadzającej ten zabieg, gdyż precyzja i profesjonalizm, jak również zdolność optymalnego umiejscowienia doklejanych rzęs decydują o ostatecznym rezultacie.

Przedłużanie rzęs w Bolesławcu – co warto wiedzieć?

Należy pamiętać, że bezpieczeństwo naturalnych rzęs, uzupełnianych doklejanymi uzależnione jest od umiejętności osoby wykonującej zabieg. Z tego względu nieodzowna jest weryfikacja rzeczywistych kompetencji danego salonu kosmetycznego – w Bolesławcu jesteśmy salonem, który może pochwalić się 9-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu stylizacji rzęs oraz paznokci. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to nasza codzienność oraz pasja. Możesz być pewna, że od nas wyjdziesz piękna, a Twoje rzęsy na tym nie ucierpią.

 

 

Cennik

Stylizacja rzęs Luxlashes metodą 1:1 - nowe 140 zł/dopełnienie 110 zł
Stylizacja rzęs Luxlashes metodą objętościową - nowe/dopełnienie 190zł
Stylizacja brwi (nadanie kształtu + henna) 20 zł
Henna brwi/rzęs 10 zł
Regulacja brwi 10 zł

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl