O nas

salon boleslavia załoga

Kim jesteśmy?

Wyobraź sobie ludzi, którzy gdyby tylko mogli – w ogóle nie wracaliby z pracy do domu. Pracowaliby na okrągło. Podobno tak właśnie zachowują się prawdziwi pasjonaci.

Sprawa jest prosta: jesteśmy wyjątkowymi szczęściarzami. I nie boimy się tak o sobie mówić. Mamy bowiem ten rzadki przywilej, że od niemal dwudziestu lat możemy robić na co dzień to, co kochamy miłością czystą i bezgraniczną.

Co robimy?

Bardzo dobre pytanie. Tak zupełnie na pierwszy rzut oka – wykonujemy manicure, pedicure, makijaż permanentny, wygładzamy zmarszczki, stylizujemy rzęsy i brwi, czy też na przykład zajmujemy się wizażem [całą naszą wyjątkowo bogatą ofertę znajdziesz tutaj].

Jednak to tylko część prawdy.

Bo w rzeczywistości robimy coś kompletnie innego. I o niebo ważniejszego. Dodajemy, a czasami przywracamy kobietom należny im blask, szyk, powab i splendor. Sprawiamy, że niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, odzyskują one utraconą pewność siebie. Wydobywamy całe pokłady głęboko ukrytego w nich nieziemskiego piękna. Robimy to na tyle skutecznie, że kiedy jest już po wszystkim – same nie mogą uwierzyć, ile go w sobie miały.

Tak, jedno jest pewne: diametralnie zmieniamy życie naszych klientek. I to na dobre. A właściwie – zdecydowanie na lepsze.

Jak to robimy?

Gdyby zadać to pytanie naszym zachwyconym klientkom (innych niestety z jakichś powodów nie mamy) – odpowiedziałyby zgodnie: szybko i perfekcyjnie.

Wiemy, jak niezwykle cenny jest czas w dzisiejszym zabieganym świecie. Dlatego posiadamy u siebie sprzęt, który pozwala wykonywać zabiegi kosmetyczne na światowym poziomie – w tempie, które zadowoli nawet najbardziej zapracowane kobiety biznesu.

Dlaczego to robimy?

W naszej pracy są momenty, na które szczególnie czekamy.

To te absolutnie wyjątkowe chwile, kiedy po zakończeniu zabiegu, na twarzy naszych klientek pojawia się fantastyczny, szczery uśmiech zadowolenia, a w ich oczach – zaczyna połyskiwać czysta radość.

Takie widoki są dla nas najlepszą zapłatą.

Takie widoki sprawiają, że nasza praca zmienia się w misję.

Misję uszczęśliwiania ludzi.

W jakich sytuacjach warto odwiedzić nasz salon?

Po pierwsze, jeśli należysz do tej ellitarnej grupy kobiet, dla których liczą się stonowana, dyskretna elegancja, a nie epatowanie krzykliwymi, niskiej jakości stylizacjami.

Po drugie, jeśli cenisz perfekcję wykonania oraz trwałość efektów zabiegu. I jeżeli wiesz, że warto zapłacić nieco więcej, by zyskać dużo, dużo więcej.

Po trzecie, jeśli… nie masz czasu. Tak, właśnie wtedy. Jesteśmy znani między innymi z szybkości obsługi klienta. Oczywiście szybkość jest tu połączona z najwyższą jakością wykonywanych usług. Dlatego bardzo często odwiedzają nas osoby, które wykorzystują na przykład krótką, godzinną przerwę w pracy w biurze, by wpaść do nas i sprawić sobie odrobinę kobiecej przyjemności.

Czy chcesz sprawdzić, ile ukrytego piękna masz w sobie?