Manicure i stylizacja paznokci

Dłonie bez cienia zmęczenia

manicure i stylizacja paznokci

 

Stylizacja paznokci – co wyróżnia Studio OdNowa Nina Gajewska?

Paznokciami zajmujemy się profesjonalnie i poważnie podchodzimy do tematu, ponieważ manicure to nie tylko nałożenie koloru. W swojej ofercie proponujemy zabiegi podologiczne. Dzięki temu potrafimy zadbać także o paznokcie zmienione chorobowo, zdeformowane, z ubytkami i innymi problemami. Dzięki podologicznej wiedzy możemy zaplanować i przewidzieć znaczniej więcej. Zawsze działamy bezpiecznie ale skutecznie, ponieważ wiemy nie tylko jak upiększać paznokcie, ale też jak je leczyć. To wyższy stopień pielęgnacji. Wizualnie ukryjemy wiele ubytków, takich jak bruzdy poprzeczne lub pionowe. Masz problem z paznokciami? Rozwiążemy go razem!

 

Manicure to okazja na całkowitą przemianę Twoich dłoni. Nadaje im delikatności, powabu i gracji, godnych pięknej kobiety. W Studio OdNowa Nina Gajewska w Bolesławcu wykonujemy:

 

MANICURE TYTANOWY

Nie uszkadza płytki paznokciowej i jest nieinwazyjny. W swoim składzie zawiera witamy, dlatego zamiast szkodzić, dodatkowo odżywia paznokcie. Jest wegański, ponieważ do jego produkcji nie używa się produktów pochodzenia zwierzęcego. Co ciekawe, manicure tytanowy nie wymaga stosowania lampy UV, a także umożliwia nałożenie cienkiej warstwy produktu, przez co Twoje paznokcie będą wyglądały bardziej naturalnie!

MANICURE HYBRYDOWY

Perfekcyjne paznokcie przez kilka tygodni? Bez problemu! Zapomnij o odpryskach i rysach na lakierze. Tę metodę uwielbiają wszystkie klientki, które cenią głęboki błysk ulubionego koloru na dłoniach. Wcale nie musisz mieć długich paznokci, by zrobić menicure hybrydowy, ponieważ wygląda świetnie na paznokciach o każdej długości. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie uszkadza płytki paznokciowej.

MANICURE BIOLOGICZNY

To najbardziej naturalna i nieinwazyjna metoda pielęgnacji paznokci. Niemal całą uwagę skupiamy na odżywieniu dłoni, a efekt upiększenia jest (tylko i aż) wisienką na torcie. Do manicure biologicznego zamiast metalowych pilniczków używamy ich papierowych lub szklanych odpowiedników. Zmywacz nie zawiera acetonu, a usuwanie skórek odbywa się dopiero po namoczeniu ich w specjalnym złuszczającym preparacie. Wszystko to w trosce o zdrowie płytki paznokcia. Ze względu na swoją delikatność, manicure biologiczny cieszy się dużą popularnością wśród mężczyzn.

Zajmujemy się również utwardzaniem naturalnych paznokci oraz ich odnową.

Cennik

Przedłużanie na formie 145 zł
Utwardzenie naturalnych paznokci, nowe 130 zł
Odnowa paznokci metodą żelową, odnowa 115 zł
Manicure tytanowy, nowe 78 zł
Manicure tytanowy, odnowa 78 zł
Manicure hybrydowy, nowe 68 zł
Manicure hybrydowy, odnowa 78 zł
Manicure biologiczny dla mężczyzn 68 zł
Manicure biologiczny+malowanie 73 zł
Zabieg parafinowy 30 zł
Usunięcie żelu z paznokci+nawilżenie paznokci 40 zł
Zdobienia paznokci (jako dodatek do zabiegu) za paznokieć od 5 zł